Regijsko tekmovanje; Grosuplje, 08.10.2011

Natanko en teden po končanem občinskem tekmovanju je sledilo v Grosuplju še regijsko tekmovanje. Tu so se pomerile ekipe večih GZ, ki so se dobro izkazale na svojih občinskih tekmovanjih. Pravila gasilskih tekmovanj velevajo, da se prve tri ekipe, ki so uvrščene na regijskem tekmovanju uvrstijo na nadaljno državno tekmovanje.

In to je letos v popolni meri uspelo PGD Čušperku! Z odličnimi vajami in časi so se je uspelo vsem petim desetinam kvalificirati na državno tekmovanje.

Rezultati:
MLADINCI: 3. mesto
ČLANICE A: 1. mesto
ČLANI A: 1. mesto
ČLANICE B: 2. mesto
ČLANI B: 2. mesto

Vsem desetinam čestitamo in želimo, da bodo predstavile naše malo društvo na državnem tekmovanju prihodnje leto v Velenju v najboljši luči!

Čestitke še enkrat!

Ne moremo pa mimo dejstva, da se je ugotovila nepravilnost v prejšnjem tednu, pri občinskem tekmovanju. Našim pionirjem je bilo izračunano napačno število končnih točk in posledično 4. mesto namesto drugo. Če se ta napaka ne bi pojavila, bi naslednje leto verjetno peljali proti štajerski vseh šest desetin…